Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka

Vytvořit razítko Razítka se používají už od nepaměti. Žádná firma se neobejde bez menšího či většího značkovacího zařízení. Ano, řeč je o razítkách. Kancelářská pomůcka umožňuje zjednodušené vkládání opakujících se textů nebo grafických prvků. Razítka mají svůj původ v dávných dobách. Za první taková se považují pečetní prsteny a co víc – pečetní razítka se používají dodnes. Dnešní razítka jsou spojena s výrobou pryže a začala se používat v roce 1880, obrázky se na nich začaly objevovat až později, to se psal rok 1919.
Od té doby, stejně jako všechno ostatní, prošla i razítka velkým vývojem. Dnes si můžeme vybírat z mnoha druhů a můžeme využívat kupříkladu statických či proměnných razítek, datových, paginovací a nejnověji i elektronických.
 
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz